Ανακοίνωση Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Ανακοίνωση 2

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά την πραγματοποίηση, στο χώρο του σχολείου μας, της σημερινής συνέλευσης του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων του σχολείου μας, αποφασίστηκε η εκλογοαπολογιστική συνέλευση να πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 12:30 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας. Η συμμετοχή σας στη Γενική Συνέλευση, καθώς και η πρόθεση υποψηφιότητάς σας να συμμετέχετε στο Δ.Σ. του Συλλόγου μας κρίνεται όχι μόνο απαραίτητη, αλλά και επιβεβλημένη για το μέλλον του Συλλόγου μας!!

Οι ενδιαφερόμενοι/νες που θέλουν να δηλώσουν υποψηφιότητα μπορούν να το κάνουν από σήμερα κιόλας έως και μέχρι το τέλος της συνέλευσης της Παρασκευής. Οι υποψηφιότητες μπορούν να δηλωθούν στα μέλη του Δ.Σ. του Συλλόγου μας, Στην Πρόεδρο κα Σταυρούλα Ζιώγα, στην Αντιπρόεδρο κα Αλεξάνδρα Ρούσου, στην Ταμία κα Χριστίνα Κιουλάφα, στον Γραμματέα κ. Χρήστο Ορφανιώτη και στο Μέλος Σταυρούλα Γιαννακού.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν την Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 10:00 π.μ. με 13:00 στον ίδιο χώρο του σχολείο μας

Με εκτίμηση,

Το Δ. Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Ματαράγκας